• Wpisów: 595
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis: 165 dni temu, 07:22
  • Licznik odwiedzin: 93 793 / 1335 dni
 
joasiczka
 

4.jpg


Mikrodermabrazja to nieinwazyjna forma złuszczania i łagodnego nawilżenia skóry, która usuwa martwe komórki skóry z Stratum Corneum, najbardziej zewnętrznej warstwy skóry. Stratum Corneum jest warstwą skóry dotkniętą delikatnymi liniami, zmarszczkami, przebarwieniami, trądzikiem i bliznowaceniem. Koncentracja zabiegu mikrodermabrazji usuwa tę warstwę skóry w celu złamania tych wspólnych niedoskonałości. To powoduje mechanizmy gojenia się ciał, powodując, że usuwane martwe komórki skóry szybko zastępują zdrowymi, nowymi.

1.jpg


Mikrodermabrazja zapewnia kilka ważnych korzyści dla skóry. Zabieg wygładza zmatowioną i szorstką skórę, łagodzi drobne linie, zmarszczki, blizny i plamy. Zabieg poprawia również tonację skóry poprzez zanikające nierównomierne zabarwienie, uszkodzenie słońca, plamy starcze i uszkodzenia skóry. Ponadto mikrodermabrazja, która łączy moc ssania podciśnieniowego z złuszczaniem, redukuje powstawanie wad. Próżnia osiąga to przez usunięcie zatkanych porów i uwolnienie uwięzionego brudu i oleju. Pozostawia skórę bardziej jasną, żywą i piękną.

Korzyści płynące z mikrodermabrazji powodują, że skóra jest odmładzana, a jednocześnie promuje nowy wzrost kolagenu i odnawianie komórek. Ponadto, ponieważ martwe komórki skóry na Stratum Corneum działają jako bariera dla skóry, po ich usunięciu przez mikrodermabrazję, produkty do pielęgnacji skóry zostaną w pełni wchłaniane w skórę, maksymalizując ich skuteczność. Wszystkie te korzyści mikrodermabrazji łączą się w celu odkrycia młodzieńczej i promiennej skóry.


2.jpg


PMD Personal Microderm to domowy mikrodermabrazator, który wykorzystuje kryształy tlenku glinu i odsysanie próżniowe, aby wygładzić martwe komórki skóry i dosłownie odkryć młodszy naskórek. Kiedy jest stosowany tylko raz w tygodniu, PMD zminimalizuje pojawienie się drobnych zmarszczek, zmarszczki, plamki wiekowe, przebarwienia i plamy na żyjącą, młodzieńczą cerę.

PMD Personal Microderm osiąga takie same niesamowite efekty jak leczenie w klinice, ale bez kłopotów lub kosztów. Z domu otrzymuj profesjonalne efekty nawilżenia skóry bez wielokrotnego płacenia za wysoką cenę zabiegów.


3.jpg


W naszym kraju mało znany jest, ja strasznie się cieszę że w końcu przyszła moja paczuszka z pmd pro a więc do dzieła i czekam na super efekty.

Nie możesz dodać komentarza.