• Wpisów: 597
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis: 114 dni temu, 20:03
  • Licznik odwiedzin: 95 327 / 1486 dni
 
joasiczka
 

1.jpg


mikroprądowej
cztery elementy są wykorzystywane w celu zapewnienia, że prąd elektryczny działa losowo i stymuluje tkanki mięśniowej bardzo delikatnie powodując dodatkowy muskularny ruch, który zachowuje elastyczność skóry i jędrność.

Eectropration
wprowadzenie uroda istotą na skórę
ta piękna maszyna służy do kolagen wtrysku bez igły. makrocząsteczkową elementów, takich jak kolagen i kwas hialuronowy nie może łatwo przenikać przez deeplayer skóry z powierzchni. ale z naszej specjalnej technologii o nazwie " Elektroporacji " można osiągnąć wysoki poziom skuteczności bez bólu.

Mesoporation
odżywianie importu penetracji w porównaniu z jonami is1mm około 10 razy z powierzchni skóry, 4mm około 27 razy. składniki aktywne w głąb skóry może zagwarantować. który może funkcjonować sprawnie, tak naprawdę poczuć poprawę i opóźnić proces starzenia skóry efekt.

RF
dla detoksykacji, drenaż limfatyczny, poprawia krążenie krwi. energii elektrycznej ma tendencję do naśladowania najkrótszy dystans między dwiema elektrodami. gdy przepływ tkanki wysokiej energii energii elektrycznej działa poprzez dzienny generuje ciepło jako charakterystyczne dla energii elektrycznej i odporności na energii elektrycznej przez dzienny tkanki. to jest inny cechą Dr Arrivo, że dostosowuje energii elektrycznej, aby być delikatne dla skóry.

LED
w leczeniu trądziku zmiany. to działa sprawnie bez uszkodzenia skóry, korzystając z an szczególnie wrażliwe DOPROWADZIŁY światła opracowany wyłącznie dla urządzeń.

Model 1: Różowy światła
długość fali: 415nm (+-10nm)
wybielanie skóry, garnitur dla ciemnej skóry

Model 2: Różowy migające światło
zwiększyć wchłanianie płyn kosmetyczny, i sprawiają, że skóra jest bardziej jasne i bielsze

Model 3: Czerwone światło
długość fali: 620nm (+-10nm)
aby skóra jest bardziej brigh, bardziej elastyczna

Model 4: Żółte światło
długość fali: nm (+-10nm)
detoksykacji, sprawiają, że skóra bardziej zdrowe

Model 5: Niebieskie światło
długość fali: 465nm (+-10nm)
stymulować produkcję kolagenu. białka kolagenu jest niezbędne używane do naprawy uszkodzonych tkanek i zastąpić stary tkanki. najlepsze dla drobne linie, zmniejszenie wielkości porów, obrzęk po zabiegu.

Model 6: Zielone światło
długość fali: 520nm (+-10nm)
zwiększyć wchłanianie płyn kosmetyczny, i sprawiają, że skóra jest bardziej jasne i bielsze

IMG_4809.JPG


IMG_4810.JPG


Urządzenie jest mało znane w Polsce. Kupiłam na AliExpress. Jest w białym opakowaniu z angielską instrukcją obsługi. Zobaczymy jakie będą efekty.

Nie możesz dodać komentarza.